Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Влада намагається зам'яти інцидент з Брагаром і тисне на поліцейських

Співробітники Нацполіції, які зафіксували, що народний депутат фракції «Слуга народу» Євгеній Брагар керував транспортом засобом у стані наркотичного сп'яніння, можуть піддаватися тиску, а сам інцидент влада намагається зам'яти. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своєму Телеграм-каналі.

«Обіцяю взяти під особистий контроль ситуацію з можливим тиском керівництва Національної поліції на співробітників, які затримали народного депутата Євгенія Брагара у стані наркотичного сп'яніння. Те, що співробітників усунули від виконання обов’язків, ще раз доводить, що системі чесні та принципові люди сьогодні не потрібні», – сказав він.

Ілля Кива також вимагає оприлюднити результати наркоекспертизи, проведеної в день затримання Є.Брагара у клініці на вул. Петра Запорожця, 20.

«У мене є інформація, що влада намагається не лише покарати співробітників, які виявили депутата-наркомана, але і підмінити результати», – підкреслив політик.

Він також вказав на неприпустимість покривання правопорушників, яких, за наявною інформацією, у парламентській монобільшості понад два десятки.

«Сьогодні вже можна сміливо сказати – партія «Слуга народу» більшою мірою зібрана з аферистів і наркоманів. І це не останній наркоскандал з депутатами з правлячої партії. За моєю оперативною інформацією, як мінімум ще 20 членів даної партії систематично вживають наркотики різного ступеня тяжкості», – зазначив Ілля Кива.

«Обіцяю, що як людина, чиє життя пов'язане з правоохоронною системою, я буду захищати тих, хто чесно виконує свій обов'язок і бореться зі злочинністю», – резюмував політик.

Опубліковано: 12 липня 2021
×
Приєднатися