Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Влада спустошила Фонд боротьби з коронавірусом, ніяк не захистивши населення

Нецільове використання коштів Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією збагатило владу, але залишило українців беззахисними перед другою хвилею епідемії. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Сьогодні епідемія набирає обертів, а влада нічого не вирішила - ні зарплат медикам, ні забезпечення лікарень необхідними медикаментами та засобами особистого захисту. Для них це все залишилося бізнесом, а люди інфікуються, важко хворіють і вмирають. Українцям потрібна допомога, а владу це абсолютно не цікавить, вони думають про те, на чому далі будуть наживатися і як грабуватимуть країну», - сказав він.

На думку Іллі Киви, ситуація з коронавірусним фондом свідчить про те, що влада «загрузла в корупції».

«Останній злочин: депутата від «Слуг народу» Юрченка зловили на протягуванні лобістського закону, за який він взяв гроші. І сьогодні щодо цього фактому ведеться розслідування. І таких, як Юрченко, - більше половини у Верховній Раді, - тих, чиї руки загрузли в корупції, хто готовий наживатися на життях людей. Ось ці нові обличчя, ці хлопчики й дівчатка не втрималися і почали грабувати і брати участь у корупційних схемах», – підкреслив політик.

Але незважаючи на таку ситуацію, в українців все ж є можливість заявити про свою незгоду з нинішнім станом речей, вважає Ілля Кива.

«Ми півтора роки тому повірили цим «новим обличчям» і дали їм право формувати наше майбутнє. Зараз ми повинні визнати, що зробили помилку, і зобов'язані її виправити. У нас є шанс – це місцеві вибори, до яких необхідно поставитися дуже серйозно», - сказав він.

Нагадаємо, за минулий тиждень з Фонду по боротьбі з коронавірусом було витрачено 1,5 млрд грн на дороги, на закладені від початку у Фонді надбавки медпрацівникам не було витрачено жодної гривні. За даними Мінфіну, за станом на 11 вересня в цілому з Фонду витрачено 22,9 млрд грн з 66 млрд грн (35% від загальної суми) – на охорону здоров'я, соцзахист, забезпечення правопорядку, будівництво та ремонт доріг.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися