Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Влада домовилася з націоналістами і пом'якшує статтю нападникам на автобус «Патріотів»

Перекваліфікація справи і пом'якшення запобіжного заходу нападникам на автобус активістів руху «Патріоти - За Життя» - це наслідок домовленостей влади з націоналістичними угрупованнями. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Це чистий «доворняк» між націоналістичними маргінальними структурами і боягузливою владою в особі президента. Бандитів, які перебувають за гратами, відпускають під домашній арешт, знижують їм ступінь злочину, змінюють статтю. А 30 осіб, які перебувають в розшуку, чиє місцезнаходження відомо, навіть не намагаються заарештувати. Ось вам картина того, як влада знаходиться в прямій взаємодії зі злочинцями, а значить - сама є злочинною», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що для початку переговорного процесу був використаний факт порушення закону - збройний напад на беззбройних активістів.

«Влада використала їх злочин, посадила виконавців до в'язниці, а їх керівників - за стіл переговорів. Після досягнення компромісу - влада злочинців випустила, а тобто - отримала зручних виконавців», - зазначив нардеп.

Він також констатував: «Зеленський прекрасно розуміє, що найближчим часом йому доведеться владу вже утримувати, тому що ненависть народу все більше зріє і вже некерована. Незабаром Зеленський зіткнеться з масовими протестами, ми вже бачимо мітинги ФОПів, і йому треба чимось протистояти. Він хоче мати в активі слухняних виконавців брудної роботи», - підкреслив політик.

Ілля Кива також зазначив, що не згоден з позицією прокуратури Харківської області про перекваліфікацію справи та клопотання про пом'якшення запобіжного заходу підозрюваним.

«Я звернувся до Генпрокурора з вимогою розібратися в законності дій її підлеглих, співробітників облпрокуратури. І ми будемо добиватися справедливості і покарання злочинців. Вони нападають на автобус з цивільними особами, закидають у вікна гранати, і цей шлях їх свавілля рано чи пізно має закінчитися. Я обіцяю - ми їх зупинимо», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися