Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: В Україні погіршилася ситуація та зменшилась міжнародна підтримка, проте посилилося політичне протистояння

На тлі погіршення соціальної та економічної ситуації в Україні, а також регресу у відносинах із міжнародними партнерами у країні сформувався активний фронт політичного протистояння. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Позиція керівництва країни спрямована на знищення самостійності: продали землю, дозволили вивезення лісу до ЄС, що було умовою видачі нових кредитів, які розкрадали та виплачували старі відсотки, економіку практично повністю знищили, весь соціальний сектор оголився, люди кинуті у стан виживання. І, очевидно, не треба чекати на рішення, спрямовані на покращення ситуації всередині країни», - сказав він.

Ілля Кива вказав на погіршення взаємин із вчорашніми міжнародними партнерами.

«Я говорю про відносини із Францією, Німеччиною, Великобританією. Знищені також відносини із братнім народом Білорусії, який завжди нам підставляв плече та допомагав у проблемах з електроенергією, бензином… це завжди була робоча модель відносин на взаємовигідних умовах», - зазначив нардеп.

За словами опозиціонера, зараз влада зіткнулася із реальною перспективою бунту.

«На сьогодні картина така. Зеленський втратив позиції та підтримку на Заході. Вже сформувався фронт політичного протистояння всередині країни в особі Авакова, Ахметова, Разумкова, Кличка, Тимошенко – всі політики об'єдналися проти Зеленського. У президента критична ситуація у країні: холод, голод, хвороби, конфлікт. І народ уже тверезіє. І для Зеленського все це може закінчитись бунтом», - підсумував Ілля Кива.

 

 

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися