Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: В Україні досі журналісти віддають життя за свою професію

Про це народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи заяву депутатки від монобільшості про необхідність «приглушити свободу слова в Україні».

«Якщо вони вважають, що у журналістів занадто великі права, то нехай згадають список загиблих, убитих за останній час журналістів, не кажучи вже про тиск на телеканали, які подають збалансовану інформацію», - сказав парламентар.

Народний депутат звернув увагу на те, що такий заклик йде від депутатів, які до обрання у парламент називали себе журналістами.

«Дії цих людей повинні були б бути спрямовані на захист журналістської етики, захист самої професії. Але ми бачимо, що сьогодні вони ініціатори тих процесів, які можуть задушити та обмежити діяльність журналістів і телеканалів», - сказав Ілля Кива.

«Можна довго говорити про їхнє лицемірство щодо уже колишніх колег, але хочу сказати, що вони ніколи не були журналістами, а завжди були прислужниками олігархів. Вони занадто довго і багато працювали на Коломойського. А сьогодні, продовжуючи працювати на олігархічний лад вже в особі президента, вони люто готові знищувати своїх колишніх колег - і їх нічого не зупиняє», - зазначив нардеп.

При цьому він підкреслив, що такі заяви дозволяють «побачити справжнє обличчя таких «Слуг», які всього лише викривають себе, скидають маски і показують своє нутро».

«Вони не відбулися як журналісти, і в політиці їх дуже скоро не буде. І ім'я своє вони забруднили», - вважає Ілля Кива.

Нагадаємо, колишня журналістка телеканалу «1+1», а нині нардеп від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні наскільки нечувана свобода слова, що її «пора б уже приглушити з поваги до інституту президентства».

Опубліковано: 30 листопада 2019
×
Приєднатися