Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Якби у влади було розуміння і стратегія, то ми ще два місяці тому почали б готуватися до епідемії

На позачерговому засіданні Верховної Ради необхідно розглянути питання про замороження виплат за кредитами, платежів за послуги ЖКГ, а також збільшення медикам зарплат. Це полегшить проходження карантину. Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne вислоив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Партія ОПЗЖ ставила питання  про замороження виплат за кредитами, платежів за послуги ЖКГ, збільшення медикам зарплат щонайменше у 5 разів. Сюди повинні бути спрямовані наші сили і засоби, а не на продаж землі!» - сказав він.

Коментуючи дії влади у боротьбі з епідемією коронавірусу, політик зазначив, що вони - точкові, що тільки підкреслює непрофесійність чиновників.

«У нас нема жодної стратегії. Якби у нас було розуміння і стратегія, ми б ще два місяці тому почали готуватися до епідемії. Але у влади немає навіть нормальних аналітиків, професіонали були знищені. А уряд сьогодні - це профани, нездари, це люди, нічого не розуміють у державних процесах, не кажучи вже про економіку», - підкреслив він.

 

 

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися