Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: В країні готується переворот, який покінчить з президентством Зеленського і державністю

Колишня влада готує на осінь кривавий реванш, який закінчить не лише президентство Володимира Зеленського, але і державність України. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Сьогодні формується та історія, яка восени буде коштувати Україні крові і державності. Порошенко взяв на забезпечення маргіналів, таких, як «Азов», «Національний корпус», і сьогодні формується та група, яка вже восени занурить нашу країну в кров. І це буде вартувати президенту влади. Ми себе захистити вміємо, а він стане тією сакральної жертвою, яка і буде потрібна тій банді», - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що виборчий штаб Петра Порошенка очолив колишній в.о. президента, екс-секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Порошенко об'єднався з Турчиновим, який є системним людиною, який вміє робити перевороти. Ми були свідками такого перевороту в 2014 році, і переконалися, що гратися він ні з ким не буде», - підкреслив він.

«Вони ще раз занурять країну в пекло. Якщо президент не зупинить сьогоднішній хаос, тиск на українців, який сьогодні відбувається вже не на лінії фронту, а на вулицях міст, - то держава припинить існування», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися