Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Розпродаж землі в умовах війни – це сепаратизм

Розпродаж української землі в умовах війни – це не залучення інвестицій, як стверджують «слуги народу», а сепаратизм, яким повинна зайнятися СБУ.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«У нас в країні йдуть бойові дії, і жоден розсудливий бізнесмен не вкладе гроші туди, де немає порядку і закону, де хаос, війна і гинуть люди. Наша країна перетворилася на Зімбабве. Як можна говорити про продаж землі, якщо ми навіть не провели перепису населення, ми навіть не знаємо, скільки людей претендують на землю. Чи існує банк землі? Як зможуть жителі Донбасу реалізовувати своє право на покупку землі, якщо у них ця можливість з'явиться? І яку вони землю купуватимуть? Замінувану, пориту траншеями та обставлену фортифікаційними спорудами?» – сказав народний депутат.

«У 2014 році я ж думав, що пішов землю захищати, на якій народився мій син, мої батьки! Але ні, виявляється, я захищав американські активи», – підкреслив Ілля Кива.

Опозиційний політик розкритикував поширювану в суспільстві агітпродукцію про вільний ринок землі і зачитав звідти деякі уривки.

«У 14-му пункті цього буклету читаємо:« (...) західні партнери підтримують нас і допомагають, але захищати Україну вони почнуть тільки тоді, коли тут буде їхній капітал і їхні активи. Вільний ринок землі для України – шлях економічного зростання та забезпечення безпеки ... ». Продаж нашої землі - це не заклик до сепаратизму?» – ставить питання Ілля Кива, додавши, що за даним фактом звернувся до СБУ з відповідним запитом.

Опубліковано: 15 листопада 2019
×
Приєднатися