Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Протистояння cходу і заходу поставить крапку у президентстві Зеленського

Попередня влада спільно з бандформуваннями, що називають себе націоналістами, готує протистояння, яке поставить крапку у президентстві Володимира Зеленського. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Порошенко розуміє, що йому світить тюремний термін, а націоналістично-терористичні групи знають, що їх теж незабаром притягнуть до відповідальності за злочини, тому вони об'єднуються, пояснюючи це начебто необхідністю боротися з російською агресією. Вони почнуть насильство, протистояння. Ми, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, вміємо тримати удар, і ми вистоїмо, але ви в цьому протистоянні загинете», - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що в інформаційному просторі вже робляться «вкиди» про нібито підготовку вторгнення РФ, потім почнеться боротьба з опозицією.

«Вони будуть навішувати ярлики, що опозиція – проросійська, і будуть здійснювати вбивства. Вони хочуть легалізувати вбивства, які збираються здійснювати на Сході і Південному сході України. Президенту Зеленському не вдасться залишитися осторонь під час протистояння сходу і заходу, адже на ньому буде відповідальність – за кров, біль, смерть», – сказав він.

Політик також підкреслив, що ОП-ЗЖ і Громадський рух «Патріоти - За життя» готові до будь-якого розвитку подій.

«Якщо у вересні ці маргінали-вбивці, терористичні групи будуть чинити на нас фізичний тиск і залякувати народ, то ми станемо і захистимо і себе, країну і населення!» – підсумував Ілля Кива.

 

 

 

 

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися