Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Противники мирного врегулювання будуть тиснути на владу і намагатися розколоти суспільство

Противники мирного процесу – ті, хто збагатився на війні і намагається уникнути відповідальності, будуть тиснути на владу і намагатися розколоти країну. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«У мирного процесу занадто багато супротивників і ворогів всередині нашої країни. Це ціла каста, яка була народжена війною, яка навчилася на крові і болю заробляти гроші. І ці люди будуть протистояти і намагатися всіма способами зупинити мирний процес. Чи зможе влада встояти перед цією купкою маргіналів, втримати позицію миру та припинення вогню перед цими групами, які збираються знову малювати президенту червоні лінії?!» – сказав він.

Ілля Кива також нагадав, що попередня влада «шість років наживалася на війні» і досягнення миру стане початком викриття її злочинів.

«Мародер Порошенко розуміє, що будуть викривати його злочини – як президента проти свого народу, так і корупціонера, який крав гроші з бюджету. Адже за війну він став мільярдером, а зараз не хоче відповідати за свої злочини. І він буде всіляко підштовхувати нашу країну до кровопролитного протистояння і розколу», – підкреслив народний депутат.

Разом з тим Ілля Кива наголосив на необхідності прямих переговорів як єдиного способу досягнення стійкого миру на Донбасі. «Україні потрібен мир, адже це єдина можливість відновити економіку і відродити країну! Коли ми зуміємо знайти точки дотику з тими, хто перебуває по той бік лінії розмежування, – ми зможемо зупинити цю війну і повернути людей», – резюмував політик.

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися