Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Прірву між зарплатами чиновників і простих людей необхідно скоротити

Величезний розрив у кілька десятків разів в зарплатах працівників державного апарату і пересічних українців йде в розріз зі здоровим глуздом, і його необхідно скорочувати. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«При розподілі зарплат повинна бути мораль і здоровий глузд, яких сьогодні так бракує можновладцям. Держсектор відірвався від землі. І прірва між мінімальною зарплатою, мінімальною пенсією, і зарплатами чиновників просто космічна, різниця фактично в 20 разів! І цю прірву необхідно скорочувати», - сказав він.

Говорячи про зарплати народних депутатів, Ілля Кива зазначив, що в рядах монобільшості мали місце доплати в конвертах, що в подальшому згубно позначилося на згуртованості «Слуг народу».

«Ще вчора багатьом жовторотим хлопчикам і дівчаткам, які прийшли в парламент без освіти, депутатська зарплата в 35 тисяч гривень здалася безмірною. Коли «Слугам» почали доплачувати по $5 тисяч на конвертах за те чи інше голосування, то вони взагалі в космос злетіли. Вони швидко навчилися їх витрачати і через півроку фракція «Слуги народу» почала розвалюватися, бо їх дофінансування не влаштовувало. Це збіговисько аморальних особистостей, які бездумно тиснуть на кнопки в інтересах окремих фінансових груп і груп впливу», - підкреслив він.

Політик також розкритикував заяву глави соцкомітета Галини Третякової про те, що її зарплата занадто низька для забезпечення її роботи.

«Це все ахінея. Раніше вона розділила дітей на якісних і неякісних, а також заявила, що людей з низьким соціальним статусом необхідно стерилізувати. Сьогодні вона говорить, що зарплата в 35 тисяч гривень її не влаштовує, оскільки вона маленька. Вона також виступає за легалізацію проституції, як невід'ємної частини будь-якого суспільства. Це просто божевілля, але для цих людей це норма», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 20 липня 2020
×
Приєднатися