Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Правка до закону про ДБР замикає ланцюжок формування диктатури в країні

Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Ілля Кива.

«У парламенті буде розглядатися правка до закону (законопроект №2116 - ред.), яка остаточно замкне ланцюг формування диктатури в Україні. Офіс президента прийняв рішення, що каральною машиною, яка буде знищувати опозицію, парламентаризм і тримати в стійлі 256 «Слуг народу» буде ДБР. Для цього їм потрібно «знести» директора і його двох заступників, які були призначені за конкурсом. Їм треба призначити туди своїх людей, які будуть беззаперечно виконувати поставлені команди і завдання. Зокрема, - спущені «згори» завдання щодо продажу землі», - зазначив народний депутат.

За словами Іллі Киви, йде повне перезавантаження ДБР, і фактично Бюро потрапляє під 100-відсотковий контроль президента.

«Я закликаю членів мого комітету та всю громадськість усвідомити, що сьогодні не просто накинута петля на парламент, цей орган законодавчої влади знищений», - підкреслив народний депутат

У разі прийняття цих поправок після зняття депутатської недоторканності народні обранці будуть піддаватися тиску за свою позицію, пояснив Ілля Кива.

«Після зняття недоторканності такими каральними органами, як ДБР і Генпрокуратура, будуть знищені або потраплять до в'язниці всі, хто готовий сьогодні протистояти цьому хаосу і цій іноземній експансії у нашій країні», - акцентував опозиційний політик.

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися