Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Перерва у Раді затягнулася через торги «слуг» за голоси по Держбюджету-2020, як це було по землі

«Слуги народу» сторгувалися за голоси парламентарів для відкриття ринку землі і тим же шляхом протягують злочинний Держбюджет-2020, написаний під диктовку фонда Сороса і МВФ. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

«Вчора проходили торги по законопроекту щодо відкриття ринку землі, в результаті за цей законопроект проголосували частково мажоритарники Ахметова, група Коломойського ... Те саме відбувається і зараз (перед голосуванням за Держбюджет-2020 - ред). Верховна Рада - це базар, балаган. Йдуть торги, тому що треба прийняти цей злочинний бюджет. Злочинний, бо він не відображає потреби українського народу, а відстоює інтереси Сороса та МВФ», - сказав він.

Ілля Кива нагадав, що закон про ринок землі, прийнятий у першому читанні 13 листопада, йде врозріз з національними інтересами і продиктований ззовні.

«Це було основною умовою МВФ і фонду Сороса, які перетворили нашу країну на свій актив і свою колонію. Вчора монобільшість виконала своє завдання – вони продали Україну. Тепер їхні багаті партнери приїхали в Україну, погладять їх по головах і подякують за те, що вони правильно виконують їхні завдання», - сказав політик.

При цьому він додав, що фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у жодному разі не підтримає антисоціальний бюджет.

 «Ми у жодному разі не будемо голосувати за держбюджет, який приведе нашу країну до неминучого краху. А ті, хто стоїть за такими законопроектами, - злочинці та аферисти, ім'я яким «зелена чума»», - резюмував Ілля Кива.

 

Опубліковано: 14 листопада 2019
×
Приєднатися