Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Падіння рейтингу Зеленського - наслідок його зусиль по узурпації влади замість відновлення країни

Падіння рейтингів правлячої партії «Слуги народу» і президента обумовлені тим, що замість відновлення економіки і вирішення проблем населення вони займалися узурпацією влади. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Зеленський не впорався, не зміг виправдати те, чим ми його наділили - безмежною владою, що дозволила йому мати контроль парламенту, можливість призначати свій уряд, силовий блок. Він це використовував для узурпації влади, а не для того, щоб життя українців стала захищеним і щасливим. Це і є причиною обвалу рейтингу «зелених» і президента», - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що президент привів команду, «просочену корупцією і цинізмом», яка продовжила політику попередників.

«Своїми діями, непрофесіоналізмом і бажанням збагатитися вони продовжують знищувати нашу країну. І відбувається це в кращих традиціях Порошенко. Народ шукав вихід, а отримав президента, який так і не зрозумів своєї ролі, який міг б змінити долю України. Помирає економіка, а разом з нею вмирає і майбутнє. Розруха, корупція, голод, знищення медицини - це точно не «рука Кремля», це внутрішні виродки, які дорвалися до влади і намагаються сьогодні наживатися на нашому з вами горі, на наших з вами життях», - заявив нардеп.

Політик також підкреслив, що чинна влада вже довела свою нездатність і небажання вивести країну з кризи.

«Цілий рік ці вовки в овечих шкурах маніпулювали нашою свідомістю - роликами, розповідями про нові обличчя, стратегії, реформи. Але справжнє обличчя вони таки показали, ми бачимо, що своїми діями вони цілеспрямовано знищують нашу націю», - зазначив парламентар.

Ілля Кива також вказав на відсутність діалогу влади з опозицією.

«Зеленський не готовий до конструктивної розмови і до критики. Віктор Медведчук написав листа, щоб допомогти Зеленському вийти з ситуації, яка стирає країну і народ. Однак президент не знайшов в собі сили для діалогу з опозицією. Він себе оточив підлабузниками, які продовжують створювати йому комфортну ілюзію, постановочні ситуації. Але найближчим часом народ не те, що припинить йому довіряти, а буде його проклинати! Адже вся відповідальність за все, що відбувається, лягає тільки на одну людину - президента Зеленського», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися