Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Онищенко може бути усунутий як непотрібний свідок злочинів Порошенка

Справи щодо Петра Порошенка не будуть розслідувані через змову колишньої влади і чинної, і Олександр Онищенко в цій ситуації, як свідок, небажана фігура. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne

«Олександр Онищенко - цінний свідок у справі про злочини Порошенка: його підкуп парламентарів, мародерство, маніпуляції владою, бюджетом, економікою, виведення грошей, знищення банків. У нього складна ситуація, його можуть ліквідувати як непотрібний сегмент у майбутньому або вже створеному союзі чинної і попередньої влади», - сказав він.

Ілля Кива пояснив, що якби влада дійсно була налаштована на припинення і покарання за ті злочини, які були скоєні попереднім президентом, «то вона б використала Онищенка як цінного свідка у тих справах, які сьогодні, як мінімум – будуть поховані».

«Сьогодні, коли Порошенко домовився з Офісом президента, я думаю, що Онищенко втратив цінність і став нецікавий. І про це свідчить його затримання у Німеччині і можлива екстракція. Сьогодні вже працюють суди, які можуть заткнути йому рот», - зазначив політик.

При цьому він додав: «Дуже логічно позбутися незручного свідка, який готовий викривати злочини і заважати новому союзу, який може організуватися вже на днях».

Як повідомлялося раніше, Олександр Онищенко був затриманий за запитом українських антикорупційних органів 4 грудня в Аахені (Німеччини). Екс-нардеп неодноразово заявляв про готовність надати свідчення про злочини Петра Порошенка і його оточення.

Опубліковано: 6 грудня 2019
×
Приєднатися