Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива звернувся у Нацполіцію за фактом знущання чиновника з собаки

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива звернувся у Нацполіцію за фактом жорстокого поводження з тваринами директора держархіву Хмельницької області Володимира Байдича. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook, приклавши фотокопію депутатського звернення.

«За даними очевидців, чоловік ланцюгом прив'язав до своєї машини собаку і тягнув його близько 1,5 км. Тварина була повністю закривавлена і налякана. Небайдужим громадянам, які його затримали, чоловік пояснив, що собака нібито вкусила його маму, тому він вирішив розправитися з нею таким жахливим чином. Вважаю такі дії незаконними!» – заявив політик.

У зв'язку з цим нардеп просить Нацполіцію організувати перевірку даного факту і в разі його підтвердження внести відомості у ЄРДР, а також забезпечити комплекс заходів, спрямованих на об'єктивне розслідування для прийняття процесуального рішення.

«Як член парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності, буду особисто контролювати хід розслідування. А якщо чесно, то його треба прив'язати до машини і теж протягнути 1,5 кілометра, щоб він відчув все те, що відчувала беззахисна тварина. Але ми шануємо закон, і тому – заява», – підкреслив він.

Опубліковано: 19 листопада 2019
×
Приєднатися