Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива звернувся у Нацполіцію з депутатським зверенням щодо діяльності заступника голови ФПУ В.Саєнка

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива звернувся до Нацполіції щодо проведення невідкладної перевірки службової діяльності заступника голови Федерації профспілок України Володимира Саєнка. Текст депутатського звернення парламентар оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Мені стало відомо, що під час перебування В.Саєнка на посаді заступника голови ФПУ він прийняв низку протиправних рішень щодо відчуження і реалізації держмайна, яке перебувало у віданні ФПУ. З 2012 року ця людина займається махінаціями, які призводять до розкрадання профспілкового майна», - наголошується у документі.

Зокрема, за інформацією Іллі Киви, станом на сьогодні щодо В.Саєнка відкрито кілька кримінальних проваджень - за зловживання службовим становищем і замах на заволодіння чужим майном, ухилення від сплати податків.

«У вересні поточного року він заявив про модернізацію одеського клінічного санаторію ім.Пирогова, відомого, як «Куяльник». Співробітники не підтримали цю брехню і запитали, куди йдуть гроші відпочиваючих. Оскільки, за їх інформацією, кошти за оздоровлення людей, які приїхали по комерційних путівках, йдуть не в касу санаторія, а на рахунок ТОВ «Курорт Куяльник», яке не має до санаторію жодного відношення. Також є інформація, що В.Саєнко свідомо доводить до банкрутства санаторій «Жовтень»у Кончі-Заспі», – зазначає депутат.

На переконання Іллі Киви, така ситуація дестабілізує роботу ФПУ, «нищить основні напрямки її діяльності – внаслідок прямого, систематичного і злісного порушення законодавства».

Крім того, у зверненні зазначається, що, за інформацією ЗМІ, заступник голови ФПУ користується автомобілем преміум-класу Lexus, володіє трьома квартирами у Києві і кількома будинками у Черкаській області.

Депутат просить правоохоронців перевірити зазначені факти, «що можуть свідчити про вчинення В.Саєнком кримінальних правопорушень», встановити обставини і в разі підтвердження – внести інформацію в ЄРДР, а також забезпечити належне досудове розслідування.

Опубліковано: 1 жовтня 2019
×
Приєднатися