Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про ситуацію з газом: Україна не має можливості самостійно приймати рішення

Ситуація із закупівлями газу стала наслідком зовнішньої залежності України і неможливістю влади самостійно приймати рішення в національних інтересах. Про це заявив журналістам народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Угорщина сказала, що їм вигідно купувати російський газ, а Україна не має можливості самостійно приймати рішення. Все приймає Держдеп і спускає через свої васалів, у Америки ніколи не було завдання зробити з України процвітаючу могутню країну з незалежною економікою. Америка завжди хотіла використати Україну, як плацдарм для нападу на Російську Федерацію. Але для цього їм потрібно було знищити народ, економіку і перетворити нашу країну в свою колонію, і користуватися нею, як своїм активом», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що зміна влади в Україні не позначилася на ситуації із зовнішньою залежністю.

«Політика нинішнього президента України і попереднього нічим не відрізняються, протягом останніх 7 років влада послідовно реалізує політику знищення економіки. Хіба в Україні є підприємства, які щось виробляють? Ні, всі вони давно закриті. На сьогодні економіка України повністю знищена, і це – наслідок бездумної політики, нав'язаної Заходом, йде системне знищення нашої країни», – зазначив нардеп.

При цьому він додав: «Результат цих дій – і ціна на газ, і відсутність тепла в будинках, порожній бюджет, нездатність країни вирішувати свої проблеми», – підсумував Ілля Кива.

 

Опубліковано: 14 жовтня 2021
×
Приєднатися