Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про санкції проти Медведчука: Це - беззаконня

Санкції стосовно голови Політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Віктора Медведчука є розправою над політичним опонентом і підтверджують слабкість та злочинність влади. Про це сказав журналістам народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива.

«Влада міряє свої дії на оцінку, реакцію суспільства на їх беззаконня. Влада і є беззаконням. Якби ці санкції дійсно змінили життя в нашій країні на краще, - з'явилася б безкоштовна вакцина, завершився б конфлікт на Донбасі, тарифи б знизилися, - тоді ці санкції можна було б хоч якось пояснити. А так - санкції вводить боягуз, блазень Коломойського, який дорвався до влади і всіма силами намагається зберегти її в своїх руках. Тому Зеленський і нападає на опозицію», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що такими діями опозицію не зупинити.

«Це все лише зміцнює нас і змушує об'єднатися нас і наших прихильників, яких на сьогодні третина країни, довкола нашого лідера, Віктора Медведчука. Наші рейтинги і далі будуть рости. Ця вся чехарда і беззаконня все більше нас мотивують до боротьби, яку ми ведемо проти цього злочинного режиму клоунів», - підкреслив нардеп.

Разом з тим, політик нагадав представниками керівництва країни про відповідальність за всі правопорушення.

«Коли ми прийдемо до влади, то будемо притягувати до відповідальності всіх, хто був причетний до беззаконня. Закликаю кожного члена команди Зеленського подумати, що буде з ними, коли ми прийдемо до влади, почнемо відновлювати справедливість і карати за законами України», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 20 лютого 2021
×
Приєднатися