Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про вирок Стерненкові: Це перший крок до відновлення справедливості в країні

Вирок активісту Сергію Стерненку у справі про викрадення людини підтверджує принципову позицію Офісу Генпрокурора і є показовим для всіх, хто поки що уникає відповідальності. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Стерненко сьогодні отримав 7 років. Звичайно, буде апеляція. Але будуть також  нові вироки за більш страшні злочини, які він скоїв за останні 7 років. Це перший крок до відновлення справедливості у нашій країні. І нехай це буде уроком для всіх, хто вважає себе недоторканним й насолоджується безкарністю і купається у свавіллі», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що чудово обізнаний про всі подробиці кожної справи щодо цього активіста.

«Я супроводжую цю злочинну особу вже 6 років. Я розбирався у його діяльності і супроводжував розслідування його злочинів. Але буде ще вирок щодо поширення наркотиків і вирок за вбивство людини. В останній справі зроблені всі експертизи. Але у якийсь момент влада політизувала це питання і сліпо слухала маргінальну частину суспільства, яка звикла залишатися безкарною», –сказав нардеп.

Ілля Кива також зазначив, що даний вирок став можливий завдяки принциповій позиції керівництва ОГПУ.

«Як народний депутат та член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності хочу подякувати Генпрокурору Ірині Венедіктовій за її принципову позицію щодо покарання злочинців, які мали можливість останнім часом відчувати свою безкарність і вседозволеність», - підкреслив політик

Опубліковано: 23 лютого 2021
×
Приєднатися