Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про переслідування Віктора Медведчука: Влада зізналася, що бачить в лідері опозиції загрозу

Всі звинувачення глави Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука звелися до того, що він, як лідер опозиції, несе загрозу чинному політичному режиму. Про це заявив журналістам народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива.

«Основною тезою, якою прокурори намагалися виправдати виписування підозри, було те, що Віктор Медведчук був не згоден, і ніс загрозу існуючому політичному режиму України. Сторона звинувачення прямо заявила, що Медведчук несе загрозу політичного режиму. Віктору Медведчуку винесли підозра і судили, бо він - лідер опозиції і влада під цим розписалася. Він не згоден з політичним курсом, нищівним для держави, який проводить влада під кураторством Держдепу США», - сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що влада буде використовувати будь-яку можливість для тиску на Віктора Медведчука і партію ОП-ЗЖ.

«У неї маса важелів - ОГП, СБУ, ДБР, які вже тиснули і виступають в суді. Але є і ще один елемент - маргінальні структури, які називають себе націоналістами. Це добре організовані злочинці на утриманні при владі, які будуть використані для того, щоб зламати нашу волю до перемоги. І поліція не буде захищати опозицію. Ми можемо розраховувати лише на свої сили, і тому ми гуртуємось», - підкреслив нардеп.

Разом з тим, політик заявив, що дана ситуація лише зміцнила опозицію.

«Країна отримала людину, готову очолити весь опозиційний рух в боротьбі зі злочинним режимом Зеленського. Як можна бути не проти війни, голоду, хвороби, злиднів і хаосу, який з'їдає нашу державу. Виходячи з позиції влади, кожен з народних депутатів ОП-ЗЖ несе загрозу існуючому режиму, тому що вважаємо, що цей режим знищує нашу державу! Тому ми і є опозиція!» - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 15 травня 2021
×
Приєднатися