Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про 7-му річницю трагедії в Одесі: це було масове вбивство, за яке винні досі не покарані

Події 2 травня 2014 року в Одесі були масовим вбивством, злочином, що несе загрозу державності, за який винні мають понести покарання. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Одеська Хатинь. 7 років тому, в Україні влада засудила людей на смерть. Жінок і чоловіків, молодих людей вбивали публічно, жорстоко, не даючи шансів на порятунок навіть тим, хто міг врятуватися, їх просто добивали палицями, продовжуючи ще довго знущатися над  трупами. Нова влада Зеленського називає це масове вбивство боротьбою і перемогою над руським миром, продовжуючи злочинний шлях знищення держави і українського народу», - сказав він.

 Ілля Кива підкреслив, що представники попередньої влади не понесли покарання за загибель 48-ми чоловік у Будинку профспілок.

«А сьогодні Христос Воскрес, і ми спокійно йдемо в одні і ті ж храми, по одним і тим же вулицях з катами - парубіями, порошенками, турчиновими і їх послідовниками - Зеленським, Єрмаком, щоб освятити Пасхи і возвеличити Господа! Але це був страшний злочин над людьми, який рано чи пізно повинен бути розслідуваним і винні покарані», - зазначив нардеп.

Політик також звернувся до правоохоронців, які в 7-му річницю одеської трагедії затримали чоловіка з комуністичною символікою.

«Ви людину затримуєте за футболку з емблемою країни, де народилися і жили ваші батьки! Паралельно не помічаючи масові вбивства, грабежі, насильства, рекет, торгівлю наркотиками, вільно зігуючих шанувальників нацизму на вулицях Одеси! А мужика ви, «молодці», знешкодили, щоб раптом він своєю футболкою горя в Одесі не наробив! Хлопці, у вас совість хоч трохи залишилася, чи ваше начальство в особі заступника начальника полковника Махотіна, що активно симпатизує нацизму, зовсім вам мозок стерло?» - сказав Ілля Кива.

 

 

Опубліковано: 3 травня 2021
×
Приєднатися