Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Нове керівництво МВС поставить крапку в злочинах Коротких

Для зміцнення своїх позицій і посилення політичної ваги нове керівництво Міністерства внутрішніх справ може припинити череду злочинів глави організації «Традиція і порядок», екс-командира розвідроти полку «Азов» Сергія Коротких. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Його роль давно визначена - баран на заклання, на якого повісять всіх собак. Дуже зручний претендент на цю роль - агент ФСБ, який приїхав в Україну для дестабілізації і організації провокацій, однією з яких стало вбивство відомого журналіста. І впевнений, що нове керівництво МВС не упустить можливість заробити бали на цьому і зміцнити свої позиції», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що глава Нацкорпусу замішаний в скандалі навколо великого стратегічного підприємства країни.

«Провал рейдерського захоплення Боцманом (позивний Сергія Коротких - Ред.) Підприємства в Миколаївській області - це як сигнал до припинення його злочинної діяльності співробітниками СБУ на території України», - зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що провальна інформаційна кампанія керівництва праворадикального угруповання не допоможе уникнути відповідальності.

«Вся його бравада про новий дах в особі глави ОПУ Єрмака і його зама Татарова - черговий блеф для лохів, з яких Сергій продовжує годуватися. Боцман токсичний для будь-якої політичної сили чи олігархічної структури. Його можлива пряма участь в організації вбивства Шеремета і ще десяток тяжких злочинів робить його прокаженим - як для влади, так і суспільства в цілому. Скільки клубку не витися, а кінець все одно буде», - підсумував Ілля Кива.

 

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися