Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Наділивши президента повноваженнями змінювати керівництво ДБР, Рада посилила його диктатуру

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

Парламентар вважає, що наділення президента повноваженнями щодо зміни керівництва ДБР посилить його диктатуру, зміцнить вертикаль влади і поставить під сумнів продовження розслідування справи Майдану і справу Порошенко.

«Правки до закону про ДБР – це всього лише продовження узурпації і посилення президентської вертикалі. Тому що даний законопроект дає можливість президенту одноосібно усунути сьогоднішнє керівництво Бюро, яке досить ефективно розслідує не лише справи Майдану, а й справи президента-мародера Порошенка. Керівництво ГБР зноситься, і будуть поставлені керівники, вигідні нинішній владі, і незрозуміло, чи будуть вони зацікавлені розслідувати ці злочини», – сказав він.

На переконання Іллі Киви, встановлення диктатури «дозволить президенту знищувати інакодумство, опозицію, свободу слова».

«Генпрокуратури і ДБР буде достатньо для того, щоб придушити будь-яку іншу позицію, незручну чинній владі. Це стосуватиметься і ЗМІ, і парламентаризму, і окремих громадян», - сказав народний депутат.

Він також скептично оцінив ініціативу щодо безконкурсного переводу у ДБР слідчих прокуратури, які 5 років займалися справами Майдану.

«П'ять років ці люди нічого не можуть розслідувати, п'ять років ми не бачимо жодного результату їхніх слідчих дій! Чи є сенс і далі годувати цих людей ?! Звичайно ж, ні! Якщо вже робите перезавантаження прокуратури, - то робіть це без будь-яких винятків!» – підсумував Ілля Кива.

 

Опубліковано: 3 грудня 2019
×
Приєднатися