Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива на засіданні комітету Ради назвав організаторів будинків розпусти у Києві

Правоохоронні органи повинні звернути увагу на ситуацію з функціонуванням у Києві будинків розпусти, організованих екс-нардепами. Про це в ході засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Будинки розпусти в Києві на кожному кроці. Одними з ініціаторів і контролерів даного бізнесу є колишні народні депутати від БПП. Артур Палатний сьогодні контролює найбільший будинок розпусти, розташований на вулиці Хмельницького – «Ріо», який безперешкодно працює вже багато років. Користуючись можливістю і присутністю керівників департаментів, прошу звернути увагу і взяти під контроль ситуацію, яка знищує не просто мораль, а життя українських громадян, яких перетворюють на товар!» - сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що у квітні 2019 року була зафіксована смерть однієї з дівчат, «і це теж ніяк і ніде не розслідується!».

Політик розповів, що неодноразово намагався ініціювати перевірки та розслідування і навіть звертався з відповідною заявою в ДБР.

«Я вже звертався у ДБР за фактом смерті дівчини. Коли я працював на посаді начальника департаменту протидії наркозлочинності, то неодноразово починав ці процеси, але на мене тиснули – і все припинялося. Блок Петра Порошенка чинив тиск і впливав, тому що вони тоді були найголовнішою фракцією у парламенті», - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що за наявною інформацією, у «Ріо» «працюють» близько 200 дівчат, «це легко перевірити, достатньо туди поїхати і зафіксувати правопорушення».

«Адже це для цих тварюк дівчата – витратний матеріал, а для нас - це жінки, яких треба захищати і оберігати... Можна прийняти ще десятки законів, але якщо система не працює, а правоохоронна структура не виконує свої обов'язки, то ми ніякими законами не покращимо ситуацію на краще. Ми чекаємо результатів», - підсумував він.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися