Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: На мене, як на заявника у справі про розкрадання держбюджету, чинять тиск СБУ та ОГПУ

Після заяви про змову керівництва ДПС, Офісу Генпрокурора та співробітників СБУ для реалізації злочинних схем з виведення коштів з держбюджету - зацікавлені особи почали чинити тиск на заявника. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Я публічно заявив про змову на вищому рівні і реалізації злочинних схем, оскільки впевнений, що зараз цю справу намагатимуться зам'яти. Мова йде про розкрадання 2,7 млрд грн – і це тільки за один місяць! Уявіть, які суми недоотримує держбюджет! І на мене, як на головного заявника, чиниться інформаційний тиск, сипляться погрози, мені передаються «привіти» від високих посадових осіб - як СБУ, так і ОГПУ. Мене намагаються зупинити і залякати, щоби приховати злочини, які руйнують мою країну. Але мене подібними погрозами не зупинити!» - сказав він.

При цьому народний депутат нагадав, що «готовий свідчити в суді і буде домагатися зустрічі з президентом, щоб отримати його реакцію».

Ілля Кива розповів, що ще два місяці тому з'явилася інформація, що співробітники ДПС в односторонньому порядку змінили алгоритми, які дозволяють виявляти системні порушення і компанії, що займаються «скрутками».

«Коли Нацполіція за моєю заявою вийшла на цей злочин і встановила всіх причетних осіб, заступник генпрокурора О.Симоненко, увійшовши в змову зі співробітниками СБУ, змінив підслідність і фактично «поховав» розслідування даного злочину. І це ОЗУ отримало можливість вивести з держбюджету тільки в червні 2,7 млрд грн, а це 100 млн долларів. Наша економіка знаходиться у такому жалюгідному стані, тому що ті, хто наближений сьогодні до влади, розкрадають та знищують», – зазначив він.

Парламентар також підкреслив, що в змову увійшли чиновники вищої ланки, і керівництво країни зобов'язане відреагувати. «Олексій Любченко (голова ДПС України, - ред.) заявляв про намір боротися зі «скрутками», а коли дійшло до справи, то виходить по іншому. Чому Зеленський не звертає на це увагу?» - підсумував Ілля Кива.

 

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися