Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Ми будемо добиватися миру, чого б це не коштувало!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ бореться за припинення конфлікту на Донбасі, якій перетворено у політичну гру, мета якої - знищення української нації і державності. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив під час акції за мир на Сході України біля будівлі Верховної Ради 15 червня.

«У 2014 році я один з перших взяв в руки зброю і пішов на фронт. Я залишився живий. Я бачив загибель цивільних осіб, загибель дітей, смерті товаришів. Я повернувся живим і для себе прийняв рішення, що своє життя я присвячу миру в моїй країні. У тому протистоянні, яке сьогодні роздирає і знищує нашу країну, перетворює її в випалений полігон військових дій, - сенсу немає! Сім років ми вбиваємо один одного, ховаємо наших дітей, нашу землю всі ці роки кроплять сльози матерів. Я кажу, як батько трьох дітей, моя задача - припинити цей збройний конфлікт. І це - позиція кожної розсудливої людини», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що прості українці стали заручниками політичних ігор, спрямованих на знищення нації і державності.

«На фронті немає дітей чиновників, там діти з простих сімей, яких призивають, а потім вбивають на догоду політичним кон’юнктурщикам. Ця ситуація спрямована тільки на знищення нашої країни і нашого народу. І не треба слухати популістів, які підштовхують наших людей до кровопролиття. Їх завдання - заробляти дешеві політичні дивіденди, розраховуючись нашими життями», - зазначив нардеп.

Він підкреслив, що «від нашої позиції і наших дій залежить майбутнє наших дітей».

«Ми зобов'язані зупинити це протистояння і дати шанс нашим майбутнім поколінням жити під мирним небом. ОП-ЗЖ сьогодні стоїть форпостом, який захищає український народ від безчестя, смерті, знищення. Ми вистоїмо, ми переможемо. Ми будемо добиватися миру, чого б це нам не коштувало!» - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 15 червня 2021
×
Приєднатися