Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Мовний закон – дискримінаційний і прийнятий в порушення Конституції

Мовний закон, згідно з яким з 16 січня обслуговування споживачів і надання інформації про товари і послуги має відбуватися українською мовою, є дискримінаційним і спрямованим на розкол України. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Даний закон суперечить Конституції України, порушує мої права і права всього російськомовного населення України. Він прийнятий на догоду окремим політиканам, які використовують конфлікт на Сході України для просочення нашої країни ненавистю по відношенню один до одного і розколу суспільства. По суті, вони хочуть наблизити знищення нашої держави. Це все – тотальна програма знищення нашої нації», – сказав він.

При цьому Ілля Кива підкреслив, що має намір протестувати проти даного порушення.

«Я, громадянин України, патріот своєї країни, народний депутат, буду принципово розмовляти мовою, яку мені подарувала мати, мовою, яка для мене рідна, яка більш зручна мені для спілкування – російською. Це мій протест, на який я маю право. Я розмовляю російською мовою, і це не означає, що я став менше любити Україну, це не означає, що я менш українець, ні! Вбитий клин, який розриває наше суспільство, здійснюється системний тиск і дискримінація людей, які вважають російську мову рідною», – зазначив нардеп.

При цьому політик звернувся до співвітчизників: «Нам потрібно об'єднатися, забути чвари і не піддаватися маніпуляціям! Ми всі – українці, величезна сім'я, і ми повинні розуміти, що при владі сьогодні перебувають аферисти і маріонетки, які своїм завданням і метою бачать знищення нашої держави. Ми повинні прибрати всі образи і штучну ворожнечу, возз'єднатися, змістити в законному порядку цю владу, яка вбиває країну і дати можливість нашій Україні відродитися!» – підсумував він.

 

Опубліковано: 16 січня 2021
×
Приєднатися