Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Держбюджет-2021 - профанація, яка не має нічого спільного з реаліями

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Проект держбюджету на 2021 рік Мінфін не спромігся навіть узгодити з парламентом. Держбюджет на 2021 рік – це чиста профанація і фількіна грамота. Але навіть заявлені в ньому цифри не були узгоджені з профільними комітетами», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив плачевний стан економіки і невиконання бюджету-2020.

«Ми сьогодні перебуваємо в економічній ямі, у нас нескінченна діра в бюджеті, яка не закривається навіть кредитами, які ми отримуємо після виконання наказів щодо продажу землі, легалізації грального бізнесу, призначення на посади зручних нашим західним партнерам людей. І це все ніяк не вирішує проблему того, що наш державний бюджет - голий і порожній», - підкреслив він.

Говорячи про роботу уряду, нардеп звернув увагу на його непрофесійність.

«Ми ж пам'ятаємо заяву Шмигаля про створення 500 тисяч робочих місць. Хіба це виконано? І чому ці міністри з прем'єром продовжують займати свої посади, адже вони так і не надали програму роботи уряду! Що раніше вони підуть, то швидше цей балаган буде розпущений, що раніше клоуни поїдуть з Банкової - то більше буде шансів у нашої країни. Ми хочемо порядку в Україні, законності, дотримання Конституції, ми хочемо, щоб наша країна була державою із захищеним народом, і ми цього будемо домагатися!» - підкреслив Ілля Кива.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися