Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Генпрокурор не зміг пояснити депутатам свої протизаконні дії

Генпрокурор Руслан Рябошапка не зміг пояснити народним депутатам свої протизаконні дії щодо низки кримінальних справ. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.

«У мене склалося стійке враження, що ГПУ продовжує «зливати справи» за вказівкою ззовні і тим самим покриває злочинців», – зазначив він.

Ілля Кива пояснив, що мова йде про ситуацію навколо справи «активіста» Сергія Стерненка, який підозрюється у вбивстві людини. «Генпрокурор Рябошапка не зміг чітко пояснити народним депутатам, на яких підставах цю справу повернули до СБУ і які законні підстави для зміни підслідності. Вбивство людини – це підслідність поліції», – написав Ілля Кива.

Парламентарій також згадав інші резонансні дії співробітників відомства.

«Ще один яскравий для мене приклад – це відкриття кримінальної справи проти Олени Лукаш і закриття справ проти Петра Порошенка! Що взагалі у вас там відбувається?» – обурився опозиційний політик.

Ілля Кива зазначив, що звіт генпрокурора лише посилив підозру в наявності зовнішнього впливу на діяльність його відомства.

«Країну в черговий раз віддали на поталу грантоїдам і «слугам» наших західних господарів. Ось яке відчуття у мене залишилося після засідання правоохоронного комітету ВР!» – зазначив народний депутат.

Він також висловив подив у зв'язку з позицією Руслана Рябошапки, який «настійно рекомендував народним депутатам більше до нього не приходити з проханнями».

«Якщо до нього приходили депутати з особистими проханнями – нехай напише рапорт про корупцію, а якщо депутати приходять по роботі – то це норма закону! Ми доб'ємося справедливості і покарання для злочинців! Вбивця буде сидіти в тюрмі!» – резюмував Ілля Кива.

Опубліковано: 19 жовтня 2019
×
Приєднатися