Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Генпрокурор повинен втрутитися в ситуацію з затягуванням розслідування «справи Стерненко»

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива звернувся до генерального прокурора щодо затягування розслідування справи про вбивство, в якому фігурує активіст Сергій Стерненко. Текст відповідного депутатського звернення Ілля Кива оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 «Прошу вас невідкладно вжити заходів для оголошення підозри про вчинення кримінального правопорушення громадянину України С.Стерненко і забезпечити належне досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні для прийняття остаточного процесуального рішення», - зазначив народний депутат.

 Ілля Кива також повідомив, що за його інформацією, співробітники Нацполіціі вже підготували для оголошення підозру в скоєнні злочину С.Стерненку.

 Парламентар нагадав, що мова йде «про резонансний злочин, відомий в пресі, як «одеська різанина»».

 «У ніч з 23 на 24 травня 2018 року С.Стерненко, екс-глава одеського осередку «Правого сектора» в результаті конфлікту неподалік від свого будинку вбив жителя Чорноморська Івана Кузнєцова, батька трьох дітей, також поранив ще одну людину - Олександра Ісайкула», - йдеться у зверненні.

 Разом з тим, за словами депутата, після початку кримінального провадження «справа Стерненко» була відкликана з Одеси і передана в СБУ, незважаючи на те, що це не підслідність спецслужби. Після того, як понад рік слідчі дії не проводилися, в травні Печерський райсуд Києва зобов'язав генпрокурора повернути справу в Нацполіцію.

 «Після того, як кримінальне провадження було повернуто, були призначені судові експертизи, готувалося оголошення підозри, однак станом на сьогодні хід розслідування знову загальмувався. Як повідомляють ЗМІ, блокують розслідування саме представники Генеральної прокуратури», - зазначив Ілля Кива.

 У зв'язку з цим депутат також попросив генпрокурора пояснити, «чому впродовж півтора року затягується досудове розслідування та не приймається рішення про оголошення підозри С.Стерненко у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1. ст.122, ч.1. ст.115 КК України - умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості і умисне вбивство, хоча є маса незаперечних доказів вчинення ним злочину».

Опубліковано: 27 вересня 2019
×
Приєднатися