Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Генпрокуратура повинна розслідувати дії ДПС, через які держбюджет в червні недоотримав 2,7 млрд гривень

Генпрокурора України повинна розслідувати факт недоотримання держбюджетом 2,7 млрд грн податків у червні, до чого можуть бути причетні чиновники Державної податкової служби. Про це йдеться у заяві народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви на ім'я Генпрокурора, оприлюдненій у Телеграм-каналі політика.

«З червня 2020 року на території України здійснювали діяльність так звані підприємства-скрутки, які під час реєстрації податкових накладних підміняють номенклатуру товару. За наявними даними, обсяг операцій, здійснених за червень, становить 13,7 млрд грн, зокрема ПДВ - 2,7 млрд грн. Результатом діяльності таких підприємств є надання реальному сектору економіки послуг щодо мінімізації податкового навантаження з ПДВ, в результаті чого держбюджет недоотримує кошти», - зазначив Ілля Кива.

Народний депутат також переконаний, що діяльність підприємств-скруток можлива тільки при «службовій недбалості посадових осіб ДПС, які в результаті невиконання або неналежного виконання своїх службових обов'язків заподіяли значної шкоди державним інтересам», а саме - недоотримання держбюджетом у червні ПДВ на 2,7 млрд грн.

У зв'язку з цим Ілля Кива вимагає внести відомості в ЄРДР по ч.1, ч.2 ст. 367 КК України та витребувати у територіальних підрозділів ДПС в Києві і областях протоколи регіональних комісій з відпрацювання схемного податкового кредиту.

Політик також оприлюднив список таких підприємств, які діють майже в усіх областях України та Києві.

 

Опубліковано: 30 липня 2020
×
Приєднатися