Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Для досягнення миру нам треба перезавантажити владу і вийти з-під зовнішнього управління

Для завершення конфлікту на Донбасі Україні необхідно вийти з-під зовнішнього управління і обрати нову владу, самостійну у прийнятті рішень в інтересах країни. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«На сьогодні єдина формула досягнення миру в нашій країні - 100% перезавантаження влади і вихід з-під зовнішнього управління. І тільки тоді ми зможемо самостійно формувати своє майбутнє. А зараз наше майбутнє і сьогодення формує Держдеп США, якому не вигідно закінчення конфлікту на Донбасі, тому що їм потрібні умови, що дозволяють посилювати тиск на Росію через санкції. Це геополітична війна, в якій ми – розмінна монета і заручники», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що від нинішньої влади «жодні процеси не залежать», і позиції по Донбасу у неї немає.

«Ми кидаємося і створюємо ілюзію переговорного процесу для українського виборця. Але ми давно втратили обличчя і авторитет на світовій арені і перебуваємо під зовнішнім управлінням. І ніхто не бачить сенсу вести переговори з блазнями, якщо їхнє слово нічого не варте, якщо підпис Зеленського нічого не означає. Якщо хто хоче запитати, коли закінчиться війна, то потрібно написати лист до посольства США, там дадуть вичерпну відповідь щодо України. А наша влада - маріонеткова і підконтрольна, конкретики чи зрушень чекати не варто, треба чекати якнайшвидшої їхньої відставки», - зазначив нардеп.

При цьому політик додав, що у США щодо України є чітка стратегія - стратегія тотального знищення, поневолення і використання країни як сировинного придатка.

«Після подій 2014-го США отримали контроль над нашою країною, і нова влада - влада Зеленського – продовжує виконувати програми і завдання Держдепу... це колонізація і зрада українського народу», - підсумував Ілля Кива.

 

 

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися