Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Дії націоналістів і праворадикалів спрямовані на перетворення України в колонію

Агресивні акції націоналістичних і праворадикальних організацій - це частина плану з перетворення України в колонію, якій запущений і керований ззовні. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Запущений процес знищення нашої країни. Підготовлена ціла когорта бойовиків, які будуть готові вже завтра розстрілювати людей на вулицях. Вони входять в певні організації, такі, як «Національний корпус», кошти добувають рекетом, знищенням бізнесу, викраденням людей. Це частина плану з остаточного розкладання суспільства і знищення України шляхом перетворення її в актив і в колонію», - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що за допомогою цих угруповань робляться спроби тиску на представників законодавчої влади.

«Ці праворадикали, які в Європі вже визнані терористичними організаціями, сьогодні чинять фізичний вплив і залякують. І цьому піддаються не тільки прості громадяни і бізнесмени, а й народні депутати. 23 червня у Рівненській області під час прийому громадян депутат від «Слуги народу» Сергій Литвиненко зазнав нападу з боку радикальних молодиків», - підкреслив нардеп.

Він також висловив переконання, що необхідно протистояти таким акціям, мета яких - дестабілізація ситуації і хаос.

«З цим потрібно боротися, і ми готові захищати країну і націю! Наш Громадянський рух «Патріоти - За життя» створений саме для захисту інтересів держави і людей. Ми будемо протистояти хаосу, беззаконню, що відбуваються в нашій країні», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 24 червня 2020
×
Приєднатися