Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Авіакатастрофа АН-26 на совісті влади, яка допустила бардак і уявні реформи

Авіакатастрофа військового літака АН-26, що забрала життя 26-ти курсантів, стала наслідком уявних, а не реальних реформ ЗСУ і бардаку у владі. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Це страшна трагедія, яка забрала життя молодих пацанів. І всі історії про реформування армії, помпезні розповіді про модернізовані ЗСУ – розбиваються об такі трагедії. Починаєш розуміти, що це була всього лише маніпуляція та обман. Ми продовжуємо стріляти з автоматів Калашникова, їздити на танках, побудованих у Радянському Союзі, літати на доісторичних літаках, яким по 50 років. Ми кричимо про декомунізацію, але не хочемо міняти застарілу техніку. І цей сюрреалізм забирає людські життя», – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що оборонна реформа попередньої влади звелася до зміни форми військовослужбовців: «Згадайте гучні заяви Порошенка про те, що він змінив і реформував армію. А насправді він просто переодягнув солдатів, які продовжують використовувати радянську зброю та техніку, які навіть зараз ніхто не оновлює», – підкреслив нардеп.

Політик зазначив, що чинне керівництво країни не робить висновки з таких трагедій.

«Влада може створити 10 комісій, але старі літаки так і будуть стояти в строю, нічого не зміниться! Це ще одне підтвердження того, що в нашій країні бардак. У країні, в армії, в законодавчій і виконавчій владі – хаос. І закінчиться він тоді, коли до влади прийдуть професіонали», – підкреслив він.

При цьому нардеп додав: «Влада – фіктивна, нездатна та непрофесійна, і вона несе загрозу людським життям. Хіба хтось не знав, що даний літак не можна експлуатувати? Загибель хлопців на совісті влади, яка допустила цю трагедію!» – підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 26 вересня 2020
×
Приєднатися