Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: «Слуги» спробують зірвати чи перенести місцеві вибори

Влада спробує зірвати чи перенести заплановані на осінь місцеві вибори через стрімке падіння рейтингу «Слуги народу». Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Вони не готові до місцевих виборів. «Слуги» бачать, що їхні рейтинги летять вниз, і сьогодні вже не йдеться про рівень підтримки з боку населення, а тільки про ненависть та обурення, які киплять у серцях українців. Адже дії монобільшості знищують нашу країну, а у народу закінчилося терпіння і відкрилися очі. І восени «слуги» можуть отримати той результат, який поставить крапку у їхній «зеленій» історії. Тому вони будуть всіляко намагатися зірвати вибори, перенести їх з будь-якої причини», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що падіння рейтингу керівної партії – результат непрофесіоналізму депутатів і чиновників та їхньої зовнішньої залежності.

«Ті «Слуги народу», які прийшли нібито послужити Україні, виявилися вовками в овечих шкурах, вони - безвольні, підконтрольні виконавці чужої волі», - сказав він.

У такій ситуації, вважає народний депутат, нинішній склад Верховної Ради доцільно розпустити.

«Ми чекаємо не так місцевих виборів, як складення повноважень всіма тими, хто за рік влади не зміг принести Україні мир, хто знищує економіку, сприяє поширенню корупції і злочинності. Президент повинен зрозуміти, що зі своїм завданням він не впорався, українців обманув, і на ньому лежить відповідальність за всі нові смерті на Донбасі, за хаос і злидні. Що раніше він зрозуміє, що цю Раду треба розпустити, - то більше шансів у нашої країни», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 14 липня 2020
×
Приєднатися