Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Ківа: Порядок денний Верховної Ради складається не з соціальних, а з популістських законопроектів

Слуги народу» формують виключно популістський порядок денний парламенту, виключаючи важливі соціальні законопроекти, зокрема ті, що підготовлені опозицією. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу «ZIK».

«Жоден із законопроектів не спрямований на поліпшення соціального забезпечення незахищених верств населення, начебто цих питань на сьогодні не існує! Триває далі демагогія, нескінченний і вже злочинний популізм. Приходячи в парламент, я кожен раз сподіваюсь, що може хоча б один законопроект, який готувала ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, буде включений до порядку денного. Але ні!», – зазначив депутат.

Замість цього, за його словами, «сьогодні знову розглядаються «життєво важливі» питання, наприклад – перейменування села Рачки».

«Звичайно ж, це перейменування відразу поліпшить життя не тільки жителів Рачків, а й усієї області. Перейменування міста Переяслав-Хмельницький – знову ж законопроект, поданий «Слугами народу». Буде просто Переяслав, бо в Переяслав-Хмельницькому не виходить нормально сформувати життєві умови для громадян. Або ж закон, що підтримує пластунський рух. Таке враження, що у нас вся країна – це пластуни, і цей закон відразу ж вирішить усі проблеми країни», – сказав він.

Ілля Кива звернув увагу на те, що такі дії влади супроводжуються цензурою: «Ми стоїмо на початку шляху перетворення України з колонії в концтабір, де люди будуть ходити на роботу, а потім просто лягати в землю. І про це всі будуть мовчати ... телеканали закриваються, затикаються роти!», – заявив парламентарій.

Опубліковано: 2 жовтня 2019
×
Приєднатися