Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Харківську регіональну організацію ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ очолив Ігор Райнін

Ігоря Райніна обрано головою Харківської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Таке рішення було прийнято в середу, 27 листопада, на конференції регіональної парторганізації.

Представляючи Ігоря Райніна, Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко відзначив його високий професіоналізм, досвід та організаторські здібності. За словами Юрія Бойка, Ігор Райнін під час перебування на посаді губернатора Харківщини відстоював інтереси жителів південного сходу і протистояв політиці радикального націоналізму.

Ігор Райнін у своєму виступі подякував за підтримку і зробив акцент на необхідності якісної підготовки до місцевих виборів.

«У нас попереду виборчий рік, вибори до місцевих рад. Це багатошарова кампанія, що вимагає чітких спільних дій. Нам потрібно відновлювати промисловість, потрібно захистити інтереси людей під час земельної реформи і в ході так званої великої приватизації. Ми повинні відкинути особисті амбіції, об'єднатися і йти перемагати в місцеві ради, щоб бути корисними для кожного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, мій досвід будуть підпорядковані цій меті», – зазначив новообраний голова харківських опозиціонерів.

Опубліковано: 27 листопада 2019
×
Приєднатися