Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Харківщина нагадує: За погрози, розміщені у соціальних мережах, загрожує кримінальна відповідальність

17 липня 2019 року у Facebook був розміщений відеоролик, на якому група невстановлених осіб зі зброєю в руках висловлює прямі погрози вбивства особам, які нині беруть участь у позачергових парламентських виборах; також звучать прямі погрози на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Спалюються прапори з символікою політичних партій, які зареєстровані та діють в установленому законом порядку.

За даним фактом політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» направила заяву в ГУНП у Харківській області та УСБУ в Харківській області, оскільки опубліковане у соціальних мережах відео містить всі ознаки складу злочинів, передбачених ст. 109, 129, 170, 255, 256, 257, 258, 258-2, 258-3, 260, 263 КК України.

Ми сподіваємося на відповідну реакцію правоохоронних органів, а фашистським кінолюбителям у масках, нагадуємо, що за погрози життю, розміщені в соціальних мережах, згідно з Кримінальним кодексом України, передбачена КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (стаття 129) у вигляді позбавлення волі на строк до 2 років.

 

Опубліковано: 18 липня 2019
×
Приєднатися