Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Гуфман: Напади на намети «Опозиційної платформи - За життя» - це демонстрація слабкості опонентів

Черговий напад на агітаційний намет «ОПЗЖ» відбувся 14 вересня на проспекті Калнишевського, 34 в Дніпрі.

Червоною фарбою з балончика троє молодих хлопців змалювали логотип партії і зіпсували інформаційні бюлетені. У всередину намету, де перебували дві жінки-волонтерки, нападники розпорошили вміст газового балончика.

«На нас напали несподівано троє молодих людей віком 21-25 років. Вони були в чорних масках, окропили нас незрозуміло чим... Моя напарниця злякалася... В наметі стояв суцільний туман, дихати було нічим», - розповіла волонтер Олена Володимирівна.

Представники «Опозиційної платформи - За життя» викликали поліцію. На місці події співробітники правоохоронних органів склали протокол. Коментувати ситуацію відмовилися.

Це п'ятий випадок нападу на агітаційні намети «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі. Представники «ОПЗЖ» вже подали 5 заяв в поліцію за фактами нападу на інформаційні намети.

Партійці Дніпра відзначають, що дебоші опонентів не заважають обласної політичної організації «ОПЗЖ» робити свою роботу, спрямовану на поліпшення життя дніпрян і жителів області.

«У Дніпрі всі знають про десятки наших масштабних проектів, такі як «Двори для життя», «Посади дерево - врятуй місто!», «Дворові Ігри» та інші. Нашим же опонентам нічого протиставити! Вони не можуть нічим «похвалитися», крім псування наметів, агітпродукції і залякування жінок, які працюють у партійних наметах. Наші прихильники підтримують нас, ми працюємо далі, рейтинг партії на Дніпропетровщині продовжує рости...», - підсумував керівник Дніпровської регіональної парторганізації «Опозиційної платформи - За життя» Геннадій Гуфман.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися