Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Григорій Мамка: В Україні зріс показник аварійності на дорогах

В Україні з 22 жовтня мають запрацювати нові камери фіксації порушень правил дорожнього руху. Однак, не зважаючи на збільшення приладів автофіксації порушень на дорогах, загальна кількість аварій по країні зросла. Про це в своєму блозі повідомив народний депутат від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» Григорій Мамка.

«Система автофіксації приносить МВС мільйони доларів. Але, з огляду на статистику ДТП, ані закон №1231-ІХ, який підвищує штрафи, ані відеофіксація проблему аварійності не вирішують», - підкреслив Григорій Мамка.

На думку депутата, знизити аварійність на українських автошляхах та підвищити безпеку руху можливо лише під час масштабних комплексних заходів. Зокрема, пояснив Мамка, слід підвищувати рівень управління безпекою руху; розбудовувати інфраструктуру; правильно наносити дорожню розмітку та встановлювати знаки так, щоб вони не мали подвійних трактувань; створювати інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян до питання важливості безпеки руху.

Мамка підкреслив, все вищезазначене не працюватиме без належного ставлення до своїх обов’язків МВС, Нацполіції та Укравтодору.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися