Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Григорій Мамка: Основне завдання народного депутата - фахова законодавча робота

«Звітую про власну річну роботу як народний депутат України. Не знайдете у моєму звіті ні роздавання «пасочок та гречки», як і порожніх лозунгів «за все добре проти всього поганого». Тому що моя особиста позиція така: основне завдання народного депутата - фахова законодавча робота. Якби фаховість для цього скликання парламенту була у пріоритеті, «шаленого принтера» країна б не побачила», – переконаний народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.

Згідно зі звітом, Григорій Мамка всього розробив 43 законопроекти, з них:

  • 80% стосуються забезпечення реформування кримінального права та процесу, правоохоронної системи та діяльності Національної поліції України, антикорупційних органів, органів прокуратури, практичної реалізації інституту кримінальних проступків та вдосконалення порядку застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження; запровадження сучасних стандартів до прав осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві;
  • 14% законопроектів спрямовані на соціальний захист населення;
  • 6% - законопроектів стосуються реформування норм антикорупційного законодавства, ціноутворення, оподаткування.  

Найбільш резонансні законопроекти, в роботі над якими брав участь народний депутат Григорій Мамка: про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів; про внесення змін до законодавчих актів щодо першочергових заходів з реформи органів прокуратури, про Бюро фінансових розслідувань тощо.

За рік роботи народним депутатом Григорієм Мамкою напрацьовано 10 депутатських запитів, 300 депутатських звернень, опрацьовано 1532 звернень громадян.

Опубліковано: 20 липня 2020
×
Приєднатися