Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Григорій Мамка направив депутатський запит президентові щодо формування Комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності  Григорій Мамка направив депутатський запит Президенту України Володимиру Зеленському з проханням вжити заходів для реалізації закону № 305-IX (Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань» № 305-IX (далі – закон № 305-IX). Зокрема, для визначення представників від Кабінету міністрів до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР.

«Прошу сформувати Конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття посади директора державного бюро розслідувань та провести у визначені відповідно до Закону № 305-IX строки Конкурс на зайняття посади директора державного бюро розслідувань», – йдеться у депутатському запиті.

Григорій Мамка наголосив, що Кабмін досі не визначив своїх представників до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР, процедура проведення конкурсу заблокована, більше року відсутній директор цього правоохоронного органу, на який покладено низку важливих обов’язків.

Також парламентар ініціює внесення до Верховної Ради проекту «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» щодо розблокування діяльності комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань».

Проектом пропонується виключити міжнародних експертів зі складу комісії з проведення конкурсу на посаду директора ДБР. Натомість Кабмін може запропонувати своїх представників, які увійдуть до складу комісії.

 

Опубліковано: 23 лютого 2021
×
Приєднатися