Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Голова найбільшої партії Німеччини подякував Віктору Медведчуку

Армін Лашет, голова Християнсько-демократичного союзу Німеччини ‒ найбільшої політсили, яка входить до правлячої коаліції, подякував голові Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктору Медведчуку за теплі слова і заявив про готовність до співпраці заради перетворень на краще у світі. Про це йдеться в листі пана Лашета Віктору Медведчуку.

«Велике спасибі за добрі побажання з нагоди мого обрання на посаду голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини. Я вдячний за Ваші теплі слова, ‒ написав Армін Лашет. ‒ Широкий позитивний зворотний зв'язок і висока довіра до депутатів партії допомагають посилювати позиції ХДС як сучасної народної політичної сили в серці Європи, яка веде Німеччину до успішного майбутнього».

Армін Лашет зазначив, що Німеччина, Європа і весь світ переживають сьогодні важливий історичний етап. А пандемія, викликана COVID-19, лише збільшує масштаби глобальних викликів. Але Християнсько-демократичний союз (членом якого є також канцлер Німеччини Ангела Меркель) «прагне протистояти цим викликам разом із партнерами і друзями в Європі та в усьому світі», наголошується у листі.

«Ми виступаємо за співпрацю, а не за розрізнені підходи держав до вирішення тих чи інших проблем. Для цього у нас є цілком реалістичний погляд на стан справ, а також чіткий "ціннісний компас", ‒ написав Лашет Медведчуку. ‒ Ми маємо приймати цей світ таким, яким він є, щоб зробити його краще. На цьому шляху ми завжди раді будь-якій підтримці».

Опубліковано: 7 квітня 2021
×
Приєднатися