Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Фонд Олександра Фельдмана виплатить випускникам-відмінникам Харківщини заохочувальну премію

Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» продовжує програму заохочення інтелектуально обдарованої молоді: премії e розмірі 5 тис. грн. отримають випускники шкіл Харкова та Харківської області, які склали один або більше з предметів ЗНО 2020 року на максимальні 200 балів. Таким чином засновник фонду, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Фельдман хоче стимулювати молодь до отримання знань і підтримати її у кризовий період карантину та реформування системи освіти.

«Премія нашого фонду - це нагорода юним харків'янам за працю та подяка їхнім батькам за виховання чудових дітей. І ще це інвестиції в майбутнє нашого міста як інтелектуальної столиці та всієї України. Талановитих молодих людей потрібно підтримувати завжди, а особливо у важкий час. Зараз через викликану пандемією кризу, що посилила проблеми системи освіти, у багатьох збиваються орієнтири та опускаються руки. Тому важливо продемонструвати молоді, що знання - це її головний капітал. Ми повинні робити все для того, щоб наші діти й онуки не виїжджали за кордон у пошуках копійчаних заробітків, а залишалися на Батьківщині й приносили їй користь. І я дійсно вірю, що наша держава прийде до розуміння: в XXI столітті або ти інвестуєш в інтелект, або прирікаєш країну на злидні й рабство», – підкреслив Олександр Фельдман.

Відзначимо, що на премії випускникам-відмінникам спрямована стипендія Олександра Фельдмана, яку він отримує як почесний харків'янин. Стипендія за 2019 рік у сумі 250 тис. грн. вже надійшла на рахунок іменного фонду мецената.

Нагадаємо, що Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана», заснований в 1997 році, є однією з найбільших в Україні благодійних організацій, серед основних цілей якої - підтримка талановитих дітей та молоді, розвиток освіти і культури, виховання молоді в дусі гуманізму і толерантності.

 

 

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися