Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Фейки і провокації на Донеччині

Заява Донецької регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Сьогодні, 30 квітня, в Маріуполі невідомі особи почали поширення масовим накладом по абонентських скриньках мешканців міста газети з партійним логотипом і символікою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. У друкованому виданні від імені партії міститься заклик до маріупольців з проханням «збирати списки націонал-радикалів».

Донецька регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ офіційно заявляє, що це відверта політична провокація, друковане видання, що розповсюджується у Маріуполі, є фейком. Вважаємо, що поширення такої підробки напередодні державних свят спрямовано насамперед проти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Справжньою метою такої провокації є створення масових заворушень під час державних вихідних.

Такими діями наші політичні опоненти вже не вперше намагаються скомпрометувати нашу політичну силу, всіляко підірвати її імідж та репутацію.

Ще раз заявляємо, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ завжди виступала за територіальну цілісність країни, єдність громадян, дотримання законності та верховенство права.

Ми вже звернулися до правоохоронних органів і вимагаємо від них негайно дати правову оцінку зафіксованому факту політичної провокації, провести ретельне розслідування і вжити відповідних закону заходів до всіх її учасників. Зазначених осіб необхідно негайно встановити, щоб запобігти подальшим провокаціям, які можуть призвести до масових заворушень, що несуть загрозу життю людей.

Опубліковано: 30 квітня 2021
×
Приєднатися