Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Федір Христенко: ОП-ЗЖ вимагає припинити збагачення іноземних «помічників» влади за рахунок збіднілої української держави

Про це 23 червня за підсумками конференції «Варяги у наглядових радах держкомпаній: панацея чи зло», організованої Федерацією профспілок України, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко.

«Всі ми пам'ятаємо, як на виборах Зе-команда обіцяла «кінець епохи бідності», що люди будуть жити краще, пенсіонери отримають гідну пенсію, виростуть зарплати у бюджетників. На ділі зарплати - до астрономічних цифр - зросли у ТОП-чиновників і членів наглядових рад держкомпаній», - сказав парламентар.

Зі слів народного депутата, голосно розрекламовані індексації пенсій - це максимум 200 грн., які отримали більшість пенсіонерів.

«Це жалюгідні подачки, якщо їх порівняти з тими сумами, які до своєї і так не маленької зарплати отримали у вигляді премій та різних доплат ті, хто перетворив державу на свою годівницю. Так, наприклад, у травні доходи заступника міністра розвитку громад і територій Наталії Хоцянівської склали 188 тисяч гривень. Більше 96 тисяч гривень заробила заступник міністра економіки Юлія Свириденко. По 70 тисяч отримали заступники міністра оборони. А голова Наглядової ради державного «ПриватБанку» Шерон Іскі в одному з інтерв'ю зізналася, що її зарплата становить 2 тисячі доларів на день за 10 днів на місяць! І це в країні, де шостий рік триває війна, постійно ростуть тарифи і ціни на продукти першої необхідності, а люди прагнуть будь-якими шляхами виїхати на заробітки», - підкреслив Федір Христенко.

Народний депутат вважає, що цю вакханалію і бенкет за рахунок українських платників податків давно пора припинити.

«Всі ці горе-фахівці переважно не мають ні професійних знань, ні профільного досвіду роботи. Єдина їхня перевага - це іноземний паспорт і готовність виконувати будь-які побажання і накази своїх закордонних хазяїв. Ми вимагаємо від влади дотримуватися Конституції, припинити розбазарювання бюджетних коштів і, нарешті, зупинити збагачення своїх жадібних чинуш та їхніх іноземних «помічників» за рахунок людей, які щодня бідніють, та української держави. У нас в країні досить професійних кадрів з чудовою освітою та великим управлінським досвідом, щоб зупинити падіння економіки і вивести країну з кризи. Україні потрібна відповідальна влада, яка буде розвивати, а не грабувати країну. А нинішніх горе-управлінців якомога швидше треба відправити у відставку», - підкреслив Федір Христенко.

Опубліковано: 23 липня 2020
×
Приєднатися