Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі голосувати за Миколу Скорика

Кандидат у мери Одеси Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі виборів прийти на вибори і віддати свій голос за представника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика.

«Я вже не чужа Одесі людина, і я закликаю вас проголосувати за Миколу Скорика з кількох причин. Ми не близькі друзі, але я його знаю і в ролі губернатора, і як політика дуже багато років. Він - людина зі справжньої одеської сім'ї, справжній інтелігент. За його керівництва, принаймні, в Одесі перестануть відбуватися "договорняки". В Одесі почнуть діяти правила», – заявив Червоненко.

За словами політика, Микола Скорик - представник потужної політичної сили, багато поглядів якої він поділяє.

«Зараз головне - змінити все те, що веде Одесу в нікуди. Згідно з міжнародними дослідженнями, Одеса - при нинішніх дерибанах і "договорняках" - через сім років стане містом, непридатним для життя. А Одеса повинна бути прикладом для всієї України. Я залишуся в Одесі і буду допомагати Скорику. Дорогі одесити, зробіть крок, про який ви не будете шкодувати», – підсумував Червоненко.

Нагадаємо, 25 жовтня в Одесі відбувся перший тур виборів мера міста, за підсумками якого переможцями стали нинішній мер Геннадій Труханов і кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик. Євген Червоненко набрав 3,74% і посів шосте місце.

Другий тур виборів відбудеться 15 листопада.

Опубліковано: 7 листопада 2020
×
Приєднатися