Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Єгор Устинов: ОП-ЗЖ разом з українським народом вимагає соціальної справедливості

Про це заявив керівник Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, перший заступник голови Херсонської облради Єгор Устинов.

«Я вважаю верхом цинізму навіть не так саме підвищення тарифів, як скасування тарифних пільг. Це ніж у спину насамперед тим українським громадянам, хто через свою бідність намагався економити при використанні електроенергії», – написав на свій сторінці у Facebook Єгор Устинов.

Зокрема, він зазначив, що раніше споживачі, які щомісяця використовували до 100 кВт на місяць, платили за тарифом 90 коп./КВт.

«Хто споживав більше, платив по 1,68 грн. І ось тепер по 1,68 грн/кВт будуть платити всі. B результаті нашим пенсіонерам, інвалідам, безробітним доведеться обирати: увімкнути лампочку чи повечеряти, бо на обидва «задоволення» грошей не вистачить», – підкреслив опозиціонер.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від української влади закінчити придумані канікули, повернутися з теплих країв і гірськолижних курортів для оперативного вирішення тарифного питання!

«Херсонські депутати всіх рівнів ініціюють ухвалення звернень до президента, Верховної Ради та уряду, в яких буде виражено категоричну незгоду представників місцевого самоврядування з політикою тарифного геноциду», – заявив керівник херсонських опозиціонерів.

«Разом c українським народом ми вимагаємо соціальної справедливості! Невідкладних заходів для відновлення держрегулювання цін на газ, пільгових тарифів на електроенергію, спрощення доступу людей до комунальних субсидій. Якщо влада у Києві не здатна допомогти людям і врятувати державу від катастрофи, нехай іде!» – резюмував Єгор Устинов.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися