Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Єгор Устинов: Ми не дамо знищити народну пам'ять!

Так голова Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов прокоментував інцидент, який стався в обласному центрі 12 січня. У центрі Херсона вандали розгромили 17 могил воїнів-визволителів міста часів Великої Вітчизняної війни. З коренем вивернуті обеліски, розбиті плити. На сьогоднішній день за даним фактом херсонською поліцією порушено кримінальну справу і розпочато оперативно-слідчі заходи.

«Як тільки ми дізналися про цей акт вандалізму, відразу зібрали екстрену нараду партактиву», – сказав Єгор Устинов.

«Вже не перший рік ми докладаємо зусиль, щоб Меморіал воїнам-визволителям був у належному стані: навесні наші активісти прибирають територію, а 9-го травня ми приходимо сюди вшанувати пам'ять солдатів, загиблих під час визволення Херсона», – зазначив керівник херсонських опозиціонерів.

Єгор Устинов також повідомив, що за результатами оперативної наради було прийнято рішення: як тільки дозволять погодні умови, представники ОП-ЗЖ займуться відновленням зруйнованих пам'ятників.

«Ми докладемо всіх зусиль, щоб могили були відновлені, та будемо ретельно стежити за ходом розслідування. Пам'ять про героїв повинна жити, а винні – понести покарання», – підкреслив херсонський політик.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися